Весільна листівка або запрошення

This post is also available in Українською мовою

Весільна листівка або запрошення

Намагаючись вигадати застосування новим штампам Studio G, я вирішила спробувати виштампувати фон. І у мене вийшла ось така листівка чи то запрошення на весілля.

Чорно-білий фон виштампований чорним стазоном на картоні з металічним відблиском із використанням штампу з цього набору. Вийшло досить цікаво, хочу поекспериментувати ще, тільки з веселішими кольорами. Решта листівки – тиснення на машинці Cuttlebug, половинки перлинок, мініатюрні білі троянди та кремова стрічка. Основа – білий текстурний картон.

І трохи детальніших фото:

Весільна листівка або запрошення

Весільна листівка або запрошення

Ну як Вам? Хотіли б отримати таке на весілля? Чи мати так запрошення? Я от думаю, може то їх почати масово виробляти? 🙂 .

SUBSCRIBE TO MY NEWSLETTER

26 Comments

  1. Таку красу краще отримати 😉 А виштампований фон чудненький. Поражаюсь твоїй фантазії. Я вчора хотіла зробити листівку подрузі на день народження, посиділа над паперами і…все склала. Муза не прийшла 🙁 А твоя постійно поряд. Це супер.

   1. Jylietka – дякую 🙂 а на рахунок музи – вона до мене добровільно-примусово приходить. я просто знаю, що треба щось зробити на блог і тому роблю (буде звучати досить смішно але я до цього ставлюся як до домашнього завдання в школі 😀 )

   1. Лілія Захарова – нема чого вибачатися, мені вона теж не подобається 🙂 але білої нема, а в магазин піти лінь, замовити теж лінь (боже, яка я лінива) – от так і перебиваюся з чого є 🙂

  1. Дуже цікаво.Зазвичай на таких речах чорного немає,все надто таке”слащаве” .А мені подобається твоє поєднання,воно торжественністю віддає.

  1. Дуже гарненьке запрошення. Акуратно в тебе получаеться фон штампами робити. Але мені також стрічка здается тут не підходящою. Я б білу взяла, або кольору перлинок..

   1. Валя – дякую 🙂 а фон я перед тим довго і нудно практикувала штампувати на всяких обрізочках паперу перш ніж щось нормальне вийшло. ще хотіла його спробувати “заембосити” пудрою, але думаю то вже певно було б занадто.

  1. незвично, але шикарно. я б взяла стрічку айворі, ну або білу в крайньому випадку.цікаво, як це вживу, бо через фотошоп не завжди реально

  1. Мені здається колір стрічки не дуже вдалим. А загалом симпатично. До речі, хотіла запитати: а можна у тебе замовити весільну листівку (привітальну, з кишенькою для грошей)?

   1. LightLana – дякую! листівку можна, тільки без білих стрічок (бо зараз немаю). напиши мені на пошту яка тобі подобається з тих що я робила, ну або опиши яку саме ти хочеш – спробую щось зробити.

  1. мені сподобалась листівка, але вона не для весілля, просто чорний на весіллі якось б е хотілося

  1. Все годиться (це я про попередній комент). Як весільні сукні з чорними поясами, то нормально (а то й повністю чорні), а як ніжний узор на листівці, то вже не для весілля? Дурниці. Чудова листівка, візьму на замітку (мені якраз скоро треба буде весільну робити)

  1. а мені все подобається: і стрічка, і чорний візерунок, і перлинки. Все дуже гармонійно і ніжно.

  1. Листівка не просто красива, а дуже елегантна вийшла! І я згідна з Leen – не варто піддаватись дурним стереотипам! Не в ті часи живемо:), а для творчих людей взагалі стереотипів не повинно існувати, бо звідки ж тоді творчість буде братись?! Я от планую скоро відмітити 10 річницю одруження у вигляді невеличкого весілля, то також намітила для плаття, запрошень і альбому чорно-білу гамму, ну і ще з червоним трішки, бо 10 років – то “трояндове” весілля. А якщо б хтось мені підкинув якісь цікаві ідеї, то була б дуже вдячна!!!

  1. яна, скажи пожалуйста, а как можно заказать вот эту бумагу у тебя
   Набір картону Elegance від CI, 30х30см, 12 листів*

   1. zosiya – нажаль ніяк, цього паперу вже немає на складі у нашого постачальника. і напевно вже не буде

Like what you see? Drop me a comment! Thanks!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.