Весняний альбом у формі квітки

This post is also available in Українською мовою

Весняний альбом у формі квітки

Блукаючи сторінками галереї на twopeasinabucket.com я натрапила на весняний міні альбом, який мені дуже сподобався. Я відразу ж захотіла зробити щось схоже і тому “почала розбирати альбом-приклад на окремі сторінки”. Згодом я виявила, що цей альбом зроблений в використанням заготовки Flower Peek-a-Boo Album від Tinkering Ink. Відшовхуючись від їхного зразка я продумала дизайни сторінок виходячи із своїх матеріалів та почала експериментувати.

Мій попередній експеримент із створення заготовки для альбому та власне альбому за зразком можна глянути тут (частина перша, друга, третя).

По правді кажучи, мені дуже подобаються такі екперименти. Адже не завжди є можливість знайти саме ту заготовку, а екпериментуючи можна зробити абсолютно все, що заманеться. Тим більше, такі роботи допомагають вигадати нове застосування старим матеріалам.

Обкладинка із пелюстками:

Об’ємні пелюстки я зробила за допомогою звичайного офісного стіплеру. Для однієї пелюстки вирізала два кола із тонкого одностороннього паперу,  які скалала білою стороною до середини. Далі пальцями сформувала складку і закріпила її скобою – неймовірно просто і швидко.

Весняний альбом у формі квітки

Весняний альбом у формі квітки

Весняний альбом у формі квітки

Обкладинку-квітку я доповнила вставкою з велуму (яка захована у віконечко), білою натиркою-заголовком, метеликом та брадсом, ось загальний вигляд:

Весняний альбом у формі квітки

Весняний альбом у формі квітки

Внутрішні сторінки:

Усі внутрішні сторінки доволі прості, але усі вони зроблені так, що доповнюють обкладинку додатковими елементами – більшими пелюстками чи листочками, словом – усе як на зразку.

Весняний альбом у формі квітки

Прозорі пелюстки я вирізала із цупкої акрилової обкладинки від якогось старого журналу (давно планувала її викинути, а тут така нагода її використати!), а рожеві завитки із кашеміру.

Весняний альбом у формі квітки

Для останньої сторінки я використала вже готові висічки-листочки із набору Bloom & Grow:

Весняний альбом у формі квітки

Ось такий у мене вийшов міні альбом. Фотографії можна вклеювати безпосередньо сторінки закриваючи усю площу сторінки, або ж робити меншими чи взагалі поєднувати якось у колаж. Вдалих вам експериментів!

SUBSCRIBE TO MY NEWSLETTER

29 Comments

  1. Он ооочень хорошенький! ну просто прелесть! и такое весенний!!!!! тоже сразу возникло желание сделать чтото такое! спасибо огромное за МК!!!

  1. шкода що матеріал для виготовлення у вас не можна купити

   1. Beata – чого ж не можна, все можна 🙂 та й не цікаво робити його один в один, можна із вже куплених матеріалів щось придумати 😉

   1. Anilochka – ти все можеш, просто не хочеш спробувати 😉 я розумію, що з машинкою все набагато легше, але і без неї все можна – в цьому ж і вся радість від скрапу – щоб щось різати, клеїти, вигадувати…

   1. Таня – я думаю дівчина, якій я планую його подарувати покаже його у себе в блозі з фотографіями 🙂

  1. Какой яркий и красивый альбом! Очень удачная идея с разной формой каждой странички!

  1. Здорово, слів немає… Мені ще набиратися досвіду й набиратися… Є така мрія: зробити онуку щось подібне до 10-річчя.

   1. lusha – експерименти, експерименти – і досвід сам з’явиться. ще будете нам за пів року якийсь мк демонструвати 😉

  1. ой, яка гарна ідея!!! Дякую, Яно! Ваш альбом ще кращий. Тепер я знаю, що зроблю приятельці подібний альбомчик для новонародженої доні 🙂
   Дякуююю 🙂

   1. Лізо – не спішіть 🙂 я тут над одним дитячим працюю, думаю в понеділок покажу, він якраз для новонародженої дівчинки буде

    1. Дякую Яно, за добрі слова. Як з такими темпами, як я по три листівки на добу виробляю, можливо і раніше, ніж через півроку до МК доросту :))

  1. Це щось наймовірне…просто супер !
   мені сподобалося…

  1. Какой прекрасный альбомчик, такой яркий и пышный ))) Просто прелесть! )

Like what you see? Drop me a comment! Thanks!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.