Альбом “Our love”

This post is also available in Українською мовою

Сьогодні я хочу представити вашій увазі роботу в незвичному для мене стилі, повністю виконану з паперу Fizzy Moon – Celebrations. Кожна скрап-леді, безперечно, має свої уподобання і свій стиль, в якому працює найчастіше, досить рідко виходячи за межі своєї зони скрап-комфорту.  Однак, завдяки цій роботі я переконалась, що не варто обмежувати себе власними стереотипами, а навпаки краще пробувати себе в роботі з різними матеріалами та стилями.

Колекція паперу Fizzy Moon – Celebrations включає ніжні, пастельні, дитячі дизайни з зображеннями милих іграшкових ведмедиків. Тож я використала набір паперу з цієї колекції для створення зворушливого дитячого альбому для малюка та його батьків. Такий альбом – ідеальний подарунок на хрестини або перший день народження дитини, причому незалежно, чи для хлопчика, чи для дівчинки.

Альбом "Our love"

Матеріали:

Альбом "Our love"

Альбом має цупку паперову обкладинку і виконаний у дещо незвичній портретній орієнтації. Спереду зав’язується на великий мереживний бант, який вдало доповнює обкладинку.

Назва альбому розмістилась у рамочці-висічці, яку я щедро прикрасила квітами та брадсами.

Альбом "Our love"

Обкладинка альбому вийшла дуже ніжною та легкою. Для форзаців я використала аркуші паперу із великими зображеннями персонажів.

Альбом "Our love"

Як бачите, для підложок під фото я використовувала однотонний кольоровий кардсток. Підложки під фотографії пришиті до основи кожної сторінки. Решта елементів зафіксовані або за допомогою брадсів (яких я не шкодувала), або за допомогою двосторонніх клеєвих квадратиків, які я використовувала не менш щедро.

Альбом "Our love"

Альбом "Our love"

Альбом "Our love"

Альбом "Our love"

Альбом "Our love"

Альбом "Our love"

Окрема сторінка призначена для зберігання диску з фотографіями або із записом ультразвукового обстеження малюка.

Альбом "Our love"

Альбом "Our love"

Остання сторінка альбому також є функціональною.

Альбом "Our love"

І трохи деталей з відповідними коментарями.

Альбом "Our love"

Як видно на багатьох фото висічки розміщені на різних рівнях, що створює дуже цікавий та приємний ефект об’єму. Такого ефекту я досягнула за допомогою двосторонніх клеєвих квадратиків, адже вони мають не лише різні розміри, але й різну висоту.

Альбом "Our love"

Альбом "Our love"

Альбом "Our love"

До речі, ви, мабуть звернули увагу на велику кількість висічок. Відкрию вам невеличкий секрет – більшість із них саморобні. Один з аркушів наче призначений для того, щоб бути використаним таким чином. Але оскільки я люблю щільні чипбордові висічки, то я не просто вирізала потрібні мені елементи з аркуша, але й додала їм цупкості , попередньо приклеївши цей аркуш до щільного картону.

Звичайно, такі саморобні висічки поступаються готовим – як от наприклад цьому ведмедику на наступному фото, проте в поєднанні виглядають досить непогано.

Альбом "Our love"

Сподіваюсь моя довжелезна стаття була вам цікавою

Альбом "Our love"

Не бійтесь експериментувати! Гарного вам настрою та чудового дня!

SUBSCRIBE TO MY NEWSLETTER

11 Comments

  1. Очень красивый альбом и бумага такая нежно-детская!

  1. Дуже ніжно!!!Детальки цікаві! Все в гармонії!)

  1. дуже гарний альбомчик!
   мені дуже подобається, як ти використовуєш стрічечки – супер!
   і папір цей дійсно гарний, правда у мене був 15 на 15 наборчик, вони трохи відрізняються, як я бачу. теж не дуже в моєму стилі, але працювати з ним сподобалось!

  1. спасибо за подробности! очень интересно было рассматривать все в подробностях)) Так как меня попросили сделать альбом на год ребенку, а я пока ни одного не делала. Спасибо за помощь)))!!

  1. Суперовий альбом, оце кожного разу надихаюсь роботами і хочеться самій створити щось схоже. Але здається замало сил і фантазії для такого 🙂

  1. Дуже все акуратно, такий альбомчик для дівчинки класний!

  1. Альбом дуже-дуже гарний!!! І довжелезна стаття цікава)))

  1. Да, замечательный альбом:) И набор точно создан для “детских” работ:)

  1. Дуже шикарний альбомчик!!! А брадсів точно непошкодувала. Я думаю кожен захотів собі такий альбомчик.

Like what you see? Drop me a comment! Thanks!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.