Альбом Experience China

This post is also available in Українською мовою

Сьогодні я нарешті можу показати вам міні альбом про одну із наших відпусток над яким я почала працювати ще минулого літа. Альбом зовсім не великий, але він мене повністю виснажив, тому і я тягнула так довго із його показом (закінчила робити його минулого грудня).

Альбом Experience China

Альбом, як зрозуміло із заголовку, про відпустку у Китаї. Формат альбом – мій улюблений 13х19 см.

Альбом Experience China

Матеріали:

Альбом Experience China

Альбом Experience China

Альбом Experience China

Альбом Experience China

Альбом Experience China

Альбом Experience China

Альбом Experience China

Альбом Experience China

Альбом Experience China

Альбом Experience China

Альбом Experience China

Альбом Experience China

Альбом Experience China

Альбом Experience China

Альбом Experience China

Альбом Experience China

Альбом Experience China

Альбом Experience China

Альбом Experience China

Альбом Experience China

Альбом Experience China

Альбом Experience China

Фотографувати альбом повністю мені було лінь, тому я зняла його на відео. Нажаль через обмеження Youtube останніх півтори хвилини відео я не змогла залити, тому відео трішки врізане. Тим не менше, сподіваюся, цікаве 🙂 .

SUBSCRIBE TO MY NEWSLETTER

40 Comments

  1. Видела видео еще на твоем канале в YouTube. Очень классно!
   А я все никак не созрею на подобную работу.

  1. Доброго дня! всіх вітаю з початком нового робочого тижня! Яночко, як круто що ти почала робити відеоогляди, набагато цікавіше дивитись,набагато більше інформації. Ти дуже цікаво розповідала про вашу відпустку аще це все доповнене фотографіями і склалось враження ніби разом з вами подорожували. :)))) Круть!!!

   1. marusya-dv – так, інформації таким чином я “видаю” набагато більше 🙂 люблю поговорити 🙂
    дякую!

  1. Какой красивый и интересный альбом! Я просто в восторге! Очень люблю работы с большим количеством секретиков и открывающихся элементов. Спасибо за видео, так альбом можно рассмотреть во всех деталях.

  1. Дуже цікаве відео, класна відпустка, дуже насичений альбом- супер. Сподобалась сторінка про 3D кінотеатр- весела історія:) розвеселила)

  1. дуже классно подивитися на альбому відео) набагато цікавіше і змістовніше))))

  1. Яна, браво! обожнюю твоï альбоми 🙂
   роздiляю думку попереднiх коментаторiв прo те, що вiдео набагато нагляднiше и цiкавiше за фото, а менi ще й було практuчно, бо рукu булu занятi, и фото прокручуватu було незручно, а тут бонус в кiнцi)))дякую)
   i все такu, склькu це роботи, наш скрап – подорож 10 днiв, робота над альбомом – пiвроку… але воно того варте! бо ж, дiйсно, все забудеться)))
   сподобалась менi фраза про “макулатуру”, я теж так, все везу додому, а потiм лежить все…
   ну i , раз про цю подорож альбом закiнчено, скоро буде iнша?

   1. Tania – макулатуру в поїздках збираю всю яку тільки можу 🙂
    інша вже була – Англія минулого літа, альбом я вже розпочала, але поки що в ньому готова всього лиш 1 сторінка і частина обкладинки, тому ще не скоро зможу його показати. якось мені останнім часом постійно чогось бракує в роботі з такими альбомами – то паперу немає підходящого, то штампів, постійно на щось чекаю 🙂

  1. Вау!!! Який альбом!!! Яночко, обожнюю твої роботи, але альбоми це щось неймовіне!!! І цей не виключення!!! Стільки деталей, так все продумано!!! Неперевершений альбом!!! дуже-дуже сподобався!!!

  1. Я вже писала що цей альбом – скарб ідей! Не дивно, що на нього пішло стільки часу.

  1. Класний альбом!такий динамічний,усі деталі так вдало підібрані!!мені до такого ще працювати й працювати!дякую за натхнення!декілька ідей взяла собі для майбутніх робіт)))!

  1. Здоровский миник! Столько всего в нём интересного! Масса идей! А память для вас незабываемая!

  1. очень хороший получился рассказ, пересмотрела все фото и видео, прошлась по ссылке и посмотрела пост про саму поездку, альбом интересный получился!

  1. колір і загальний фон альбому дуже сподобався 🙂

  1. Яночко, велика спасибі за такий чудовий огляд альбому, дуже було цікаво подивитись і послухати цікаву історію про подорож. Альбом – це просто шедевр, як то Ви вмієте цікаво компонувати оті всі деталі та детальки, розумію, що то роки практики, але і разом з тим ви дуже цікава та обдарована особистість! Спасибі Вам за те, що Ви в нас є!:)

  1. Чудовий альбом !!! А від розповіді я в захваті і навіть шкода було коли вона так раптово закінчилась, хотілось продовження екскурсії… Будемо чекати ваші нові відеосюжети 🙂

  1. Він вийшов дуже красивий! Мій улюблений колір, мій улюблений розмір!!!

   Яно, Яно, а коли надумано зустріч скрап-залежних? 🙂

  1. Ваууу…я в захваті!Дуже подобаються різні детальки,кишеньки,закладочки-все так продумано)Яночко,дуже дякую за відео-так цікавоо!!)))
   хех…як же хочеться й собі такі альбомчики навчитись робити))Дякую,почерпнура багато нових ідей!)Буду вчитись…є до чого прагнути!

  1. Альбомчик суперовий стільки цікавого різні закладочки.. оце я розумію спогади 🙂 стільки нового для себе відкрила 😉 дуже цікаві історії 😀

  1. Шедевр!!! Понравилось все: полустраничка, использование билетиков, карман из кальки, странички с разворотами. Заставила улыбнуться история про особое внимание к блондинкам. Столько всего для себя почерпнула с видео!!!

  1. Видео – это намного интереснее, информации больше и нагляднее, чем просто в статье)))
   Спасибо, получила море удовольствия)
   Я за то, чтобы и дальше было больше видео))

  1. Яна, теперь в посты про альбомы и странички обязательно добавляй видео. Сказать, что я в восторге-ничего не сказать 🙂 Пошла отбирать фото наших путешествий. Этим видео ты дала мне волшебного пенделя 🙂 Да и на днях у меня уже будет своё рабочее место. Т.к. стимулов очень много. Спасибо тебе.

  1. Надзвичайно гарний та стильний альбом!!! А скільки деталей!!!

  1. Дуже гарний альбом.Гарні фони.З відео-це дійсно класна ідея.

  1. Дуже класний альбомчик, стільки дрібних деталей. які по свому цікаві=))) Аж очі розбігаються=))))

  1. Яна, альбом фантастика. Просто слів немає, так все гармонійно поєднане, стільки елементів, секретиів, цікавіх ідей. Фантастичні кольори, дуже сподобались прозорі сторінки і обкладинка. Ти майстер! якже хочется навчитися так добре поєднувати велику кількість елементів і фото в такий довершений альбом

  1. Так гарно)треба мати дуууже багато фантазфї,щоб шось таке креативне зробити)І согадів мабіть багато гарних)

  1. Яна, мне очень понравился альбом! Как раз такие люблю, на пружине, с крафт-картоном, прозрачными страницами и кучей украшалок. Давно мечтаю сделать себе что то такое)

  1. Я с большим удовольствием “путешествовала” с вами, когда читала твой пост, Яна, про поездку в Китай. А теперь как будто снова “путешествую”, но уже на страницах альбома!:)
   Мне очень нравится использование в альбомах прозрачных акриловых обложек/страничек. Сама пока еще не пробовала, но жутко нравится как это смотрится! :)))

  1. Альбом суперский! Очень понравилось его рассматривать и читать))

Like what you see? Drop me a comment! Thanks!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.