Альбом в кашеміровій обкладинці

This post is also available in Українською мовою


Альбом в кашеміровій обкладинці

Цього тижня я почала працювати над новим альбомом, який можливо подарую мамі на День Матері (можливо тому що не впевнена чи він буде мені достатньо подобатися). Це своєрідний альбом для кращих фото молодості. Зробила уже два розвороти, але не надто ними задоволена, зате обкладинка перевершила всі мої сподівання.

Особливо подобається назва альбому – My Life In Pictures. Це дерев’яний штамп від Hampton Art.

До речі я ніколи не працювала в таких тонах (люблю усе більш яскраве та насичене), також вперше спробувала використати кашемір в таких масштабах.

Альбом в кашеміровій обкладинці

Альбом в кашеміровій обкладинці

А ось загальний вигляд обкладинки:

Альбом в кашеміровій обкладинці

Решту альбому (якщо таки закінчу) покажу з понеділка. Сподіваюся почути від вас якусь здорову критику 😉 .

SUBSCRIBE TO MY NEWSLETTER

13 Comments

  1. Дуже гарний початок:)а скажіть будьласка чим ви закріплююте крупні деталі?

   1. nika – дякую! а крупні деталі кріплю на двосторонній скотч або клеєві квадратики (для об’єму), ще маю гарячий пістолет, але з ним треба довго “гратися”, тому його використовую рідше

  1. Обкладинка дійсно вище всіляких похвал! Мені дуже подобаються такі тона. Обов’язково треба зробити цей альбом – він дуже гарний!

   1. MaxaFly – дякую 🙂 проблема вже готових розворотів в тому, що вони до обкладинки якось не дуже підходять – ніби теж пастельні тони, але щось не те.

  1. Вау! Дуже гарно, така тепла по-домашньому обкладинка…Буду чекати продовження з нетерпінням!!!

  1. Очень хочется подержать такую теплую и нежную вещь в руках. Оригинальное оформление у альбома!

  1. мені дуже сподобалось. так хочу собі круглий штамп… 🙂 я звичайно не майстер в порадах але якщо сторінки не в одній темі то можна спробувати використати якусь спільну деталь.

  1. Неймовірна краса!!! Просто надивитись не можу)))
   А якого ж вона розміру, ця обкладинка?
   Навіть у таких тонах помітно твою руку 🙂

   1. PersonaGrata – дякую! розмір у неї 15х15см. цікаво по чому ти помітила там мою руку 😀 напевно по надмірній присутності рожевого кольору

  1. Обкладинка дуже приваблива, але дозвольте мені ложечку критики (художньої): композиція має явний центр у вигляді штампу *Моє життя в картинках*, але на мій упереджений погляд квітко-ключик і літаюча бабка розбивають цілісність композиційного центру. Може б якьби дати якусь темнішу підкладку під круглий штмап саме в місці між квіткою і бабкою, щоб ніби лінійно їх обо”єднував.?
   Ну от, пустили свиню в город. Але мені дуже подобаються ваші дизайни, при чому – усі-усі. А цей здається трошки сируватим. Я взагалі ніякий не спєц в скрапбукінгу, і дуже прошу пробачити мені маленьке зауваження. Сподіваюсь побачити наступні розворотики 🙂

   1. Bullet-13 – оо! критика приймається (до речі, дякую!), от тільки змінити тут вже навряд чи щось вдасться – усе вже міцно при міцно сидить на своїх місцях. тим не менше – буду мати на увазі

  1. мені дуже все подобається: і розміщення детальок, і штампи, і стрічка як прошита… красиво!

Like what you see? Drop me a comment! Thanks!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.