Акція до 8 Березня – переможці!

This post is also available in Українською мовою

Настав час оголосити переможців нашої акції до 8 Березня.

Перш за все хочу сказати, що мені дуже приємно бачити стільки учасників акції, а ще більше – стільки коментарів, які ви залишили у підтримку учаникам. Загалом, ми побили рекорд, залишивши 86 коментарів!

Отож, оголошуємо переможців:

1. Народний улюбленець – №2 (Світлана).

Два учасники набрали однакову кількість голосів – Роман та Світлана. Але оскільки у Світлани один голос було скасовано (тому що, людина, що голосувала обрала дві роботи, і таки не уточнила яка їй сподобалася більше) ми вирішили нарахувати Світлані пів бала. В результаті у Світлани 19,5 балів. Вітаємо з перемогою 🙂 .

2. Наш вибір майже співпав із більшістю – ми обираємо терпець та натхнення учасника №1 – Романа. Все таки скрутити 240 зірочок ой яка не легка справа. Вітаємо!

3. Випадковий вибір – відкинувши роботи учасників №1 та №2 (а також учасника №6, оскільки №5 та №6 це одна і та ж людина) за допомогою банальної лотереї випадок визначив третього переможця. В ролі лототрону виступала наша кицька, яка з поміж усіх листочків з її улюбленими pipe cleaners обарал ось цей:

Акція до 8 Березня - переможці!

Акція до 8 Березня - переможці!

Акція до 8 Березня - переможці!Вітаємо Блогершу!

Кожен переможець, як і обіцяли отримує ось таку от маленьку флешку від нашого спонсора Компторгу:

Акція до 8 Березня - переможці!

Ще раз дякуюємо всім за участь. Залишайтеся і далі з нами – на вас чекає ще багато цікавих саморобок та не менш цікавих акцій із цінними призами! (найближча акція – до Великодня, але про неї згодом).

Підписуйтеся на наш RSS фід та отримуйте повідомлення у рідер або ж пішпишіться по електронній пошті та читайте нас щоранку у своїй скриньці!

SUBSCRIBE TO MY NEWSLETTER

6 Comments

    1. Цём вашего котика в носик!:) Спасибо огромнейшее. Очень приятно и неожиданно. Пришла почитать новые секреты мастерства, а тут ТАКОЕ. ))

    1. А я рада за №1 і 2. За Рому я сама голосувала, а подушка теж непогана, хоч і не в тему (тобто не за рецептом блогу)

    1. Вітаю переможців! А котик як генератор випадкових чисел гарно справився:)

    1. Дівчатка привіт!!!Скажіть будь ласка де у Львові можна купити ткі машинки для тиснення на картоні, а також щоб вирізати різні готові малюночки!!!Ніколи такого не бачила!!!

    1. Оксана – у Львові чи іншому місті у *фактичному магазині* ви навряд чи їх знайдете. Якщо мова про Cuttlebug або Cricut то їх можна привезти на замовлення через наш магазин (посилання на магазин зверху в “шапці” блогу).

Like what you see? Drop me a comment! Thanks!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.