Ідея для дитячих запрошень на святкування Дня Народження

This post is also available in Українською мовою

Ідея для дитячих запрошень на святкування Дня НародженняМені завжди подобалась ця ідея.  Переважна більшість європейських мам разом із своїми дітьми готуються до святкувань дитячих днів народжень дуже ретельно: вибирають тематику свята, підбирають відповідні страви, розваги та ігри, а також готують спеціальні тематичні запрошення на святкування, які іменниник/іменниниця вручають своїм друзям. Такі запрошення містять інформацію, де буде проходити свято і о которій годині. Також вони є своєрідною візитною карткою свята, так як маленькі гості можуть вже здогадатися, яка тема свята їх чекає і разом із батьками можуть подумати про відповідний одяг або навіть тематичний подарунок до Дня Народження.

Я зробила ось такі приклади тематичних запрошень для святкування Дня Народження в зоопарку. Форма запрошень так само як і тематика може бути різною.  Сподіваюсь, що ця ідея надихне вас на запрошення для своїх діток, племінників чи похресників.

Ідея для дитячих запрошень на святкування Дня Народження

Матеріали:

Так виглядає запрошення всередині:

Ідея для дитячих запрошень на святкування Дня Народження

І ще фото окремо:

Ідея для дитячих запрошень на святкування Дня Народження

Вже після написання статті я зловила себе на думці, що мені не вистарчає на цих запрошеннях саме елементів з дня народження: торта, кульок чи напису happy birthday тощо.

SUBSCRIBE TO MY NEWSLETTER

10 Comments

    1. Світлано, все , як завжди, неперевершено ! Навіть – більше… Думаю, що слова ЗАПРОШЕННЯ достатньо (а далі – інтрига)… Просто ЗДОРОВО !!! 🙂

    1. вот все нравится, форма,идея, но не нравится везде англ текст. Приглашения по заказу на англ были?

      1. Крис, на жаль не маю штампів українською чи російською мовою, а от багата на штампи англійською :). А друк через принтер мені не завжди подобається. Буду рада, якщо пригодиться Вам сама ідея, бо написи вже можна зробити тою мовою, яка подобається.

Like what you see? Drop me a comment! Thanks!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.