Fly me away, take me to the stars

This post is also available in Українською мовою

Fly me away, take me to the starsFly me away, take me to the stars – ось так я вирішила назвати свій новий альбом (fly me away – тому що альбом у формі крил, а take me to the stars – тому що основа-картон в зірочки та й багато інших елементів теж зірочки).

Почалося все з того, що на днях Таня спитала в мене чи я не маю якихось заготовок простеньких квіточок чи будиночків для альбому. Я вирішила пошукати і натрапила на безкоштовні заготовки від Maya Road. Завантажила і вирішила зробити альбом із крилами.

Довго не могла визначитися із кольорами та папером, знову було шкода його використовувати, зупинила свій вибір на чорних тонах. Роздрукувала заготовку, вирізала одне крило, залишила 1,5см збоку для зшивання. Після цього приступила до вирізання із картону.

Fly me away, take me to the stars

Fly me away, take me to the stars

Вирізавши, скріпила пружиною  і тільки тоді почала думати як прикрасити.

Fly me away, take me to the stars

Fly me away, take me to the stars

Вирішила підфотошопити пару фоток, змінити колір і зробити їх рожевими, заодно і робити весь альбом і чорно-рожевих тонах (ну майже як емо).

Альбом ще не повністю закінчений, має бути ще один розворот із фото, планую добавити журналінг і оформити обкладинку.

Перший розворот:

Fly me away, take me to the stars

Основа – картон із фольговими вставками (зірочки профольговагі) із набору Rockstar. Підкладка під фото із срібного картону (купувала у епіцентрі); зірочки та сердечка із рожевого паперу (рожевий папір наклеєний на шматок картонної коробки і вирізаний), брадси металік.

Другий розворот:

Fly me away, take me to the stars

Основа зроблена аналогічно. Сердечка – висічки, у великому сердечку щось на зразок мордочки монстра. Рамочка для фото із того ж срібного картону. Під фото – рожева стрічка, на стрічці тег. Маленькі стрілочки вказують на морозиво – я кусаю свого Леська (по аналогії – він солодкий як морозиво)

Третій розворот:

Fly me away, take me to the stars

Основа зроблена аналогічно + картон із блискітками із того ж набору Rockstar. Рамочки та висічки – аналогічно.

Усе більш-менш об’ємне, особливо рамочки, деякі виступають навіть на 5мм. Альбом розміром з мою долоню, може трішки більший.

Знайдіть найцікавіші записи до Дня Закоханих за цим посиланням.

SUBSCRIBE TO MY NEWSLETTER

8 Comments

    1. Оригинально и необычно! А мне почему-то легче работается с одноцветной бумагой. Наверное еще не дошло до меня как размещать разноцветные бумажки на страничке. Пошла смотреть заготовочки))

    1. кожен раз нові і все кращі альбомчики в домашній колекції 🙂 ДЯКУЮ!!! Треба кудась їхати або йти гуляти, щоб зробити нові фотки і чекати нові альбомчики 🙂

    1. Янааа.. я тебе в магазинчике указала на ленточки, которые хотела бы и кол-во. Но в наличии только 2вида и нашла из тех в горошек. Жду письма, чтоб в долларах отправить 🙂

    1. Аверька, я уже отписала, их только по метру осталось, я уже дозаказала, через недельку-две будут все цвета 🙂

    1. прикольні такі, мені ці крильця на пів-сердечка схожі 🙂

Like what you see? Drop me a comment! Thanks!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.