Різдвяний Блог Хоп від Hero Arts. Листівка Bring You Joy, відео та подарунки

This post is also available in Українською мовою

Цей запис є частиною блог хопу від компанії Hero Arts – сьогодні дизайнери компанії показують новорічні та різдвяні листівки використовуючи товари із нового каталогу.

Hero Arts Handmade for Christmas Blog Hop 2014

Я також приєднуюся до них із доволі простою листівкою на прозорій основі. Як завжди, листівка супроводжується коротеньким відео, у якому я показую процес її виготовлення та ділюся хитрощами роботи.

Yana Smakula | Hero Arts Holiday Card Bring You Joy. For more cardmaking ideas and videos please visit https://www.yanasmakula.com/?lang=en

Процес виготовлення листівки можна переглянути на моєму Youtube каналі або ж тут. Відео доступне лише англійською мовою. Для листівки я скористалася чорним картоном від компанії Hero Arts, про який уже писала ось тут, а також новим штампом – ялинкою (посилання на усі використані товари можна знайти в кінці цього запису). Вона мені страшенно подобається, адже виглядає як намальована від руки, виглядає дійсно реалістичною ялинкою.

Сподобалося відео? Настиніть лайк! Дякую!

Декілька деталей листівки:

Yana Smakula | Hero Arts Holiday Card Bring You Joy. For more cardmaking ideas and videos please visit https://www.yanasmakula.com/?lang=en

Наступна зупинка блог хопу – блог Wida Miller. А якщо ви загубилися розпочніть з початку у блозі Hero Arts.

Подарунки!

Компанія Hero Arts розіграє подарунки між тими, хто залишить коментарі до записів учасників блог хопу. Коментарі до цього запису закриті (оскільки він не є основним, а лише перекладом), а залишити коментар у моєму блозі для участі у розіграші вам слід до англомовного запису ось тут. Залишаючи коментарі у блозі інших учасників ви збільшите свої шанси на виграш.

Hero Arts розіграє один ГРАНД ПРИЗ що включатиме набір штампів, чорнил, трафаретів та ножів вартістю $75 та дві подарункові карточки по $10 кожна до онлайн магазину Hero Arts. Переможці будуть названі у блозі Hero Arts 3-го жовтня.

Посилання ведуть на два магазини: ЗС – Зроби Сам(А) та SSS – Simon Says Stamp. Приємних покупок!


SUBSCRIBE TO MY NEWSLETTER