Алоха + Подарунковий сертифікат на $25

This post is also available in Українською мовою

Алоха! Саме такий напис пасував би найкраще до цієї листівки, але при усьому різноманітті штампів – написів напису Алоха у мене немає, а шкода. І ні, я зараз не на Гаваях, хоча хотілося б там бути 🙂 . Таку гавайську листівочку я зробила використовуючи один із нових наборів штампів від Hero Arts Hibiscus Color Layering. Давно хотіла його використати, але не мала абсолютно ніякого уявлення про те, якими ж мають бути ці гибіскуси. Потім зайшла на Пінтерест, пошукала, подивилася, надихнулася, і ось результат. Ось це фото, до речі, надихнуло мене на такий фон.

Awesome Hibiscus Stamped Background

Я коли бачу такі відштамповані фони завжди думаю, що на них треба купу часу. Насправді – ні. Штампувала його не довше ніж 30 хвилин (включаючи виготовлення маски і саме маскування). Оскільки напису Алоха у мене не виявилося я використала наклейку Awesome від Sever Papers (це із липневого набору від Gossamer Blue) і розмістила її на серці, яке зробила на кальці використовуючи золоту пудру від Hero Arts.

Awesome Hibiscus Stamped Background

Для штампування я використала декілька кольорів чорнила, розпочала із  Soft Vanilla, далі Butter Bar і використала оранжевий колір із омбре штемпельної подушечки Yellow to Orange. Для листочків обрала Mint Julep, Tide Pool та Navy. Страшенно мені подобається ця кольорова комбінація.

Awesome Hibiscus Stamped Background

За основу листівки взяла чорний картон від Hero Arts і доповнила роботу чорними перлинками. Ось така у мене вийшла літня гавайська листівка. Тепер хочу на море 🙂 .

Матеріали:

PS697 Hero Arts Midnight Mixed Layering Paper Hero Arts Color Layering Hibiscus CL868 Hero Arts Love By Lia Hero Arts Soft Vanilla Shadow Ink Pad AF275 AF207 Hero Arts Butter Bar Shadow Ink Mid-Tone Hero Arts Ombre BUTTER TO ORANGE Ink Pad AF309 Hero Arts Shadow Ink Pad MINT JULEP Mid-Tone aF246 Hero Arts Shadow Ink Pad TIDE POOL Mid-Tone AF223 Hero Arts Ombre POOL TO NAVY Ink Pad AF308 Hero Arts EMBOSS GOLD EMBOSSING POWDER PW100 Midnight Black Accent Pearls Hero Arts CH172 ScraPerfect PERFECT CRAFTING POUCH Multi-Purpose Craft Tool 000013 WHITE FUN FOAM 12 Pack 118711 9 x 12Seven Paper AMELIA Phrase Stickers 332380 Bazzill 40 LB VELLUM 8.5 x 11 White 25 Sheets

Подарунковий сертифікат на $25

Хочете виграти подарунковий сертифікат на $25 на покупку товарів Hero Arts у магазині Hero Arts?

Компанія Hero Arts щедро надала мені один сертифікат для розіграшу серед моїх читачів. Розіграш проходить у англомовній частині блогу ось тут. Щоб взяти участь, будь ласка, залишіть коментар до цього запису і скажіть чи ви любите подорожувати. Коментарі до цього запису не беруть участі у розіграші. Дякую!

Переможець буде обраний випадковим чином 1-го липня і буде оголошений у цьому записі, а також у боковій панелі в англомовній частині блогу.

Успіхів!

SUBSCRIBE TO MY NEWSLETTER

13 Comments

  1. я там еще вчера отметилась)сочетание цветов-просто обалденное!путешествовать люблю,даже очень!!!

   1. дякую, Марино! я от думаю, що не любить подорожувати лише той, хто не пробував, або в кого був якийсь негативний досвід. А так – нові країни, нові місця, нові враження, краса!

  1. А я обожнюю гібіскуси, на домашні гібіскуси у нас кажуть – китайська роза… вони мені навіюють спогади про море, звичайно їх асоціюють з Гаваями, але мені ще не пощасливилось там побувати, тому вони в мене асоціюються з Єгиптом, де кожен готель щедро заквітчаний такою красою… Та про подорожі… я їх дуже люблю… жаль, що з малими дітками сильно не наподорожуєшся 🙂
   Залишається, дивитись на Янину листівку , а думками відпочивати на Гаваях 🙂

  1. А гибіскус та китайська троянда хіба не одне і те ж? В таких кольорах дуже оригінально виглядає. Подорожувати дуже люблю.:)

  1. А для мене чорний кольор в листівці – занадто радикально)) Взагалі не люблю його використовувати.
   Хоча ці перлинки виглядають пікантно.

   1. це все на любителя 🙂 при такій кількості листівок, яку роблю я виникає потреба застосовувати всі наявні кольори 😀
    дякую!

  1. Кольорова комбінація дійсно дуже класна! Дуже мені подобаються, Яно, твої листівки з відштампованими фонами!

  1. Мои любимые цвета!
   У меня тоже есть алохавские штампы, одну открытку только с ними сделала)))

  1. Така ніжна)) Ціштампи – конструктори просто таки ваблять, з ними виходять такі неймовірні результати, та щоразу можна із того ж самого створити щось зовсім нове!))

Like what you see? Drop me a comment! Thanks!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.